Zespół sprzedaży

SIEDZIBA

SPAAS KAARSEN N.V.
Industriestraat 11
3930 Hamont - Belgium
Tel.: +32 11 62 13 11
Faks: +32 11 62 15 00
spaas@spaas.be
www.spaas.eu

 

KONTAKTY MIĘDZYNARODOWE
   

UK I IRELAND
Colin Smith
Tel.: +44 1454 281020
colin.smith@spaas.eu

Emma Field
Tel.: +44 7841 641403

emma.field@spaas.eu

HOLANDIA
Ruud Hazelzet
Tel.: +31 6 546 958 06
ruud.hazelzet@spaas.eu

 

FRANCJA
Jean-Paul Friang
Tel.: +33 609 651 638
jean-paul.friang@spaas.eu

NIEMCY/ KRAJE NIEMIECKOJĘZYCZNE
Josko Cavka
Tel.: +49 176 4344 2363
josko.cavka@spaas.eu

EXPORT
Inge Van Moorsel
Tel.: +32 11 66 84 19
inge.vanmoorsel@spaas.be

 

DYSTRYBUTORZY REGIONALNI ŚWIEC DEWOCJONALNYCH
 

PROWINCJA OF LIMBURG
Mr. Guido Celis
Industrieweg 16
3700 Tongeren
Mob.: 0470 85 19 29
guido.celis@spaas.be

PROWINCJA OF ANTWERP
Mr./Mrs. Vercammen
Heibloemlaan 13
2280 Grobbendonk
Tel.: 014 51 90 33
Mob.: 0479 99 04.64
antwerp@spaas.be

PROWINCJA OF EAST & WEST FLANDERS
Mr. Bernard Demeyere
Kloosterdreef 43
8510 Bellegem
Mob.: 0475 46 30 29
vlaanderen@spaas.be

PROWINCJA HENEGOUWEN
Mr. François Ranocha
Rue du Petit Villerot 112A
7333 Saint-Ghislain-Tertre
Tel.: 065 62 13 26
Mob.: 0475 82 87 21
ranocha@spaas.be

PROWINCJA NAMEN I LUKSEMBURG
Christian Delvaux
Rue Haute 39
5332 Crupet
Tel.: 083 69 97 36
delvaux@spaas.be

BRUSSEL - PROWINCJA WAALS-BRABANT
Mrs. Francine Vander Goten
Mgr Senciestraat, 3-b2
1500 Halle
Tel.: 02 356 84 06
Mob.: 0477 75 30 75
brussel@spaas.be

PROWINCJA LUIK
Mr. Guido Celis
Industrieweg 16
3700 Tongeren
Mob.: 0470 85 19 29
guido.celis@spaas.be

   
Sign-up-for-the-Spaas-Candles-newsletter

ZNAJDŹ INSPIRACJE W NASZYM COMIESIĘCZNYM NEWSLETTERZE SPAAS